Ota yhteyttä





Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti

Sivuston kuvalähteet: Shutterstock, Wikimedia Commons, Flickr Seattle Yoga News, Flickr Carolina Lunetta, Joogaullakko.

Ohjaajat

Astangajooga
Tero Liukkonen
tero@joogaullakko.fi
040 5634 325

Catharina Forsström
catharina@joogaullakko.fi
040 508 3131

Slow yoga
Emma Paukku
emma@joogaullakko.fi
0400 660 984

Hathajooga
Inari Lantto
inari@joogaullakko.fi
044 2810 850

Pilates
Katri Koskinen
katri@joogaullakko.fi
045 600 4442

Yinjooga
Johanna Lampila
johanna@joogaullakko.fi
040 567 4422