Viikkotunnitupavistha

Sunnuntai
Klo 16.30–17.30 astangajooga alkeisryhmä (Tero).
Klo 18.00–19.00 astangajooga alkeisryhmä (Tero).
Klo 19.00–21.00 astangajooga jatkoryhmä (Tero). Vedetty harjoitus. Edistyneemmät jatkavat halutessaan harjoitusta omatahtisesti.

Maanantai
Klo 17.30–19.00 slow yoga (Emma).
Klo 19.00–20.30 hathajooga (Inari).

Tiistai
Klo 11.00–12.00 pilates (Katri).
Klo 18.00–19.00 astangajooga alkeisryhmä (Tero).
Klo 19.00–21.00 astangajooga jatkoryhmä (Tero).

Keskiviikko
Klo 17.30–19.00 slow yoga (Emma).
Klo 19.00–20.15 slow yoga alkeet (Emma).

Torstai
Klo 8.30–9.45 slow yoga (Emma).
Klo 18.00–19.00 astangajooga alkeisryhmä (Tero).
Klo 19.00–21.00 astangajooga jatkoryhmä (Tero).

Perjantai
Klo 9.00–11.00 astangajooga kaikki tasot (Catharina).
Klo 11.00–12.00 pilates (Katri).

Slow yoga, hathajooga ja yinjooga: ilmoittaudu etukäteen.
Astangajooga ja pilates: tule kun sinulle sopii.

Sairastumisen tai muun esteen vuoksi tunnin vetäjänä voi olla sijainen.

Ohjaajat

Astangajooga
Tero Liukkonen
tero@joogaullakko.fi
040 5634 325

Catharina Forsström
catharina@joogaullakko.fi
040 508 3131

Slow yoga
Emma Silventoinen
emma@joogaullakko.fi
0400 660 984

Hathajooga
Inari Lantto
inari@joogaullakko.fi
044 2810 850

Pilates
Katri Koskinen
katri@joogaullakko.fi
045 600 4442

Yinjooga
Johanna Lampila
johanna@joogaullakko.fi
040 567 4422